Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme  607 244 655


Podmínky prodeje

Ke každé objednávce je připočítáno dopravné+dobírka ve výši 150,- Kč s DPH při využití přepravy pomocí české pošty. Zboží je odesíláno jako " Balík do ruky " s dodáním od odeslání do 24 hodin. Přeprava pomocí PPL+dobírka je 190,- Kč s DPH. Při překročení hmotnosti zásilky 10kg je účtováno dopravné ve výši 200,- Kč s DPH u české pošty a 250,- Kč s DPH u PPL. U některého zboží je nastavena individuální doprava, v tomto případě Vám bude cena dopravného sdělena telefonicky. Jedná se především o zboží  nadměrných rozměrů a zboží s vysokou váhou. Možnost výběru dopravy buď PPL nebo Česká pošta. Zboží skladem je zpravidla odesláno do 48 hodin od obdržení objednávky. Zbraně a střelivo není možné zasílat přepravní službou, proto je nutný pouze osobní odběr na provozovně LES-LOV, Demlova 1011, Třebíč v době otevírací doby. Při výběru možnosti osobního odběru bude zboží rezervováno po dobu 48 hodin od převzetí objednávky. Zboží je pak hrazeno v hotovosti u pokladny na provozovně.

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Práva a povinnosti prodejce

  1. Prodejce má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na dobírku na adresu uvedenou v této objednávce. Nebude-li možné zboží v požadovaném termínu odeslat, oznámí to prodejce zákazníkovi na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či navozují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí objednávky zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
  2. Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy, nejpozději však do 14 dní) podle zákona prodejce vrátí částku za vrácené zboží včetně poštovného (dobírkovné 40,-Kč se nevrací) do desíti pracovních dnů od doručení vráceného zboží na účet zákazníka (číslo účtu uvádějte v přiloženém dopise o vrácení zboží). Zboží musí být nové, nenošené, nepoškozené s originálními neodstřiženými cedulkami a v originálních obalech, včetně kopie faktury za zboží. Pokud budete zboží vracet, nebo ho budete chtít vyměnit za jiné zboží, dopravné od zákazníka k prodejci si hradí zákazník sám. Při vrácení zboží (nejpozději do 14 dní) nesmí být zboží posláno na dobírku, jinak nebude převzato.
  3. Prodávající se zavazuje osobní údaje, které mu poskytl nakupující, neposkytnout žádným třetím osobám. Na žádost zákazníka prodávající údaje vymaže z databáze zákazníků. Kromě údajů, které slouží k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.

Práva a povinnosti nakupujícího

  1. Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.
  2. Nakupující uvede správně a pravdivě údaje potřebné k vyřízení objednávky.
  3. Na základě zákona má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.
  4. Nakupujícímu tímto vzniká nárok na vrácení částky za toto zaplacené zboží.
  5. Vrácené zboží nesmí mít odstřižené originální cedulky, mělo by být v původním obalu, oblečení v igelitových obalech, zboží nesmí být poškozené, nošené nebo jinak znehodnocené!
  6. Zboží zaslané na dobírku prodávající nepřevezme

Reklamační řád

1. Kupující stvrzuje svůj souhlas s reklamačním řádem podpisem kupní smlouvy, faktury, převzetím zboží od přepravce nebo vyzvednutím na poště, přičemž toto převzetí potvrdí svým podpisem. Kupující je povinen si zboží bezodkladně po dodání zkontrolovat a prodávajícímu oznámit případné zjištěné závady či rozdíly mezi fakturou a dodaným zbožím. Pokud je zásilka v okamžiku převzetí poškozena, kupující ji nepřevezme a ihned kontaktuje prodávajícího.
                                                                           
2. Po kontrole dodaného zboží a zjištění závad kupující neprodleně, maximálně však do 14ti dnů, odešle vadné  zboží zpět na adresu prodávajícího LES-LOV, Demlova 1011, Třebíč, 67401 spolu s popisem závad, které byly u zakoupeného zboží zjištěny.

3. Při reklamaci zakoupeného zboží je nutné, aby kupující prodávajícímu zaslal nebo předložil veškeré doklady, které mu byly předány prodávajícím v rámci vyřízení objednávky reklamovaného zboží (např. kopie faktury, záruční list a jiné). Kupující musí v případě, že prodávajícímu vrací vadné zboží, vrátit toto zboží v takové podobě, v jaké ho od prodávajícího převzal.

4. Reklamace se nevztahuje na zboží poškozené mechanicky, poškozené přírodními živly, poškozené nesprávným používáním, chybnou manipulací nebo neodborným servisním zásahem.

5. Prodávající nepřebírá odpovědnost za zboží, reklamované po uplynutí záruční doby.

6. V závislosti na druhu závad má kupující možnost se v případě reklamace domáhat opravy nebo výměny vadného zboží za nové. Kupující také může od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení finanční částky. Vrácena bude pouze částka za zakoupené zboží, částka za poštovné a balné vrácena nebude.

7. Prodávající po obdržení reklamace a reklamovaného zboží tuto reklamaci vyřídí v co nejkratší možné době, nejpozději však do 30 dní od převzetí, nebo podá kupujícímu zprávu o průběhu vyřizování jeho reklamace.

Tento reklamační řád nabývá platnost dne  29. 4. 2015.
Změny reklamačního řádu vyhrazeny.

V případě, že chcete zboží vrátit, pošlete na adresu:

"Vrácení zboží"
LES-LOV s.r.o.
Demlova 1011
674 01  Třebíč 

Se zbožím které vracíte je nutno poslat aspoň kopii faktury za zboží, popř.napsat co vracíte a uvést Vaše číslo účtu, kam se budou peníze vracet.


V případě že potřebujete zboží reklamovat, pošlete na adresu:

"Reklamace"
LES-LOV s.r.o.
Demlova 1011
674 01  Třebíč 

Když zboží budete reklamovat, je nutné poslat okopírovanou fakturu, záruční list (pokud byl u daného výrobku), popsat co chcete reklamovat, jaké jsou závady, Vaši adresu a kontaktní telefon.

Kontaktujte nás

Jméno:
E-mail:
Text:

Kontakt

telefon: 607 244 655 email: info@les-lov.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.