Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme  607 244 655


ZBRANĚ

V našem sortimentu naleznete zbraně lovecké, sportovní, krátké i vzduchové. Prodáváme kulovnice, kulobroky, malorážky, brokovnice, pistole, revolvery a vzduchovky.

Nabízené značky zbraní:

Lovecké: CZ-UB, Blaser, Sauer, Bettinsoli, Baikal, Yildiz Sportovní: Browning, Bettinsoli, Brno Rifles, Baikal  Krátké: CZ-UB, Glock, Alfa-Proj Vzuchovky: CZ-UB, Gamo, Hatsan              

STŘELIVO

Nabízíme široký sortiment střeliva pro zbraně různých ráží - kulové, brokové, pistolové, revolverové, signální, jateční, diabolo, zápalky, střelný prach a další.

Nabízené značky střeliva:

Kulové: Sellier-Bellot, RWS, Lapua, Winchester, Geco. Brokové: Sellier-Bellot, RC, Saga, Baschieri-Pellagri, Brenneke Diabolo: Kovohutě Příbram, Gamo Prach: Accurate

OPTIKA

V této kategorii můžete vybírat z velkého množství značkové denní i noční optiky. Neleznete zde vše od dalekohledů, dálkoměrů, puškohledů až po kolimátory a různé doplňky k optice.

Nabízené značky optiky:

Dalekohledy: Meopta, Swarovski, Fomei, Nikon, Puškohledy: Meopta, Swarovkski, Fomei, Odeon, Delta Optical Kolimátory: Meopta, Docter

SVÍTILNY

V našem internetovém obchodě nabízíme vysoce kvalitní nabíjecí svítilny značky Nextorch, které zajišťují odolnost a dlouhou životnost. Dále pak cenově dostupné svítilny Cel-Tec.

Nabízené druhy svítilen značky Nextorch:

Ruční: různé druhy voděodolných svítilen s doživotní zárukou Taktické: typy svítilen, které lze připevnit na hlavně zbraní Příslušenství: doplňky a pomůcky ke všem svítilnám této značky (např. prodloužené spínače, barevné filtry světla, baterie, montáže, pouzdra, žárovky atd.)

NOŽE

V naší nabídce najdete širokou škálu loveckých nožů od různých výrobců.

Zavírací: Wenger, Victorinox. Pevná čepel: Mora of Sweden.

ODĚVY

Nabízíme široké spektrum oděvů vhodných pro myslivost. Nakoupit u nás můžete praktické a funkční oblečení pro pobyt v lese pro zimní i letní období. V naší nabídce najdete bundy, kalhoty, lovecké sety, svetry a mikiny, košile a trička, vesty, termoprádlo, společenské oděvy a kravaty, klobouky, čepice a mnoho dalších.

Vybírat můžete oděvy známých značek:

Pinewood, Afars, Graff, Blaser, Luko, Hedva, Werra, Aksana, Hillman.

OBUV

Kvalitní obuv, která zajistí sucho je důležitá pro pohodlí v terénu i při lovu. Nabízíme Vám obuv, která Vám zajistí komfort a bezpečnost. U nás si vyberete z obuvi lovecké zateplené, holin, sandálů i outdoorové obuvi. Kromě samotné obuvi u nás můžete zakoupit i příslušenství, které Vám zajistí nepromokavost obuvi i oblečení (impregnační spreje a krémy).

Nabízené značky obuvi:

Pinewood, Kamik, Afars, Chiruca, Polyver

DOPLŇKY KE ZBRANÍM

Nabízíme Vám montáž puškohledů, rychloupínací poutka, světlovodné mušky, řemeny ke zbraním, pouzdra na zbraně, dále čistící kartáčky a šňůry na zbraně, konzervační oleje na zbraně i doplňky Blaser a mnoho dalších.

V našem kamenném obchodě Vám také nabízíme možnost objednat náhradní díly ke zbraním.

KYNOLOGICKÉ POMŮCKY

kynologických pomůcek můžete v našem internetovém obchodě zakoupit např. obojky, vodítka, vypouštěcí vodítka, přepínací vodítka, barvářské popruhy, barvářské obojky, reflexní obojky, píšťalky, adresáře a další.

LOVECKÉ POTŘEBY

Bez loveckých potřeb se při lovu prakticky neobejde žádný lovec. Nabízíme Vám kvalitní lovecké potřeby od střeleckých a sedacích holí, loveckých trojnožek až po pouzdra a brašny na náboje, lovecké batohy, posedové vaky, mobilní posedy i fotopasti, vábničky a také lovecké DVD atd.

LESNICKÉ POTŘEBY

U nás si jistě vyberete i ze sortimentu lesnických potřeb. Nabízíme doplňkový sortiment pro práci v lese – potřeby pro les a zahradu, příslušenství k motorovým pilám a postřikovače.

OSTATNÍ SORTIMENT

V poslední řadě bychom Vám rádi nabídli doplňkové zboží, kde naleznete např. hodinky SWISS, různé odznaky, klíčenky, lovecké sošky, kravatové bola, vábící vnadidla na zvěř, solné pasty a odpuzovače zvěře. Nabízíme také střelecké brýle, cestovní tašky a deštníky.

Nakoupit u nás můžete i dárkové zboží a dárkové poukazy na odběr zboží.

Kontaktujte nás

Jméno:
E-mail:
Text:

Kontakt

telefon: 607 244 655 email: info@les-lov.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.